MİMARLAR ODASI KOCAELİ ŞUBESİ 9.OLAĞAN GENEL KURULU TAMAMLANDI . YÖNETİM KURULU MAZBATASINI ALARAK GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ.
02 Mart, 2018.

TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi, 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdiği genel kurul süreciyle, 2018-2020 yılları arasında görev yapacak 9. Dönem Yönetim Kurulu’nu seçti.

 

9.Dönem Olağan Genel Kurulu 24 Şubat 2018 Cumartesi Mimarlar Odası Tarihi Bina’da gerçekleştirildi. Genel Kurul Divan Başkanlığı’nı Hikmet Erenkaya, Divan Başkan Yardımcılığını Mehmet Kozcağız, Yazmanlık görevlerini ise Mustafa Yılmaz ile Mehmet Kılıç yaptı.

 

9.Dönem Olağan Genel Kurulu’nda; Kocaeli 8. Dönem Yönetim Kurulu çalışmalarına ilişkin görüşler dile getirildi, öneri ve talepler sunuldu.

 

Genel Kurulun ardından 25 Şubat Pazar günü saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılan oy verme işlemi sonucunda; Çağdaş Mimarlar Grubu” Adayları seçilmiştir.

 

Resmi sonuçlara göre;

 

Füsun Yılmaz Deniz, Alper Dülger, Elif Yeşim Özgen Kösten, Hüseyin Aksu, Oya Kaya, Bora Altınışık, Sevilay Yamen, Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi 9.Dönem Yönetim Kurulu asıl üyeliklerine seçilmişlerdir.

 

Diğer organlara seçilen üyeler ise;

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri:

Duygu Ülkü Akkuş, Gökhan Keskin, Gökhan Yamen, Özlem Boncuk, Cengiz Elçimler, Gülşah Toprak Poyraz, Mehmet Nuralp Paker,

 

Denetleme Kurulu Asıl Üyeleri:

Razi Emen, Şengül Demirer, Zekeriya Afacan, M.Faruk Uygur, Hulusi Küçükdevlet

 

Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri;

Mehmet Fatih Gökmen, Mevlüt Sarı, Merve Velioğlu Şahin, İsmail Özbakır, Talip Talipoğlu

 

Soruşturma Uzlaştırma Kurulu Asıl üyeleri:

Önder Yetiş, İmran Türkeş, Sinan Kayakıran, Gülhan Dilaver, Erol Bayındır

 

Soruşturma Uzlaştırma Kurulu yedek üyeleri;

Nilgün Akcan, Emre Yılmaz, Mehmet Tınç, Fakir Cavlun, Gülhis Duygun

 

Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi 9.Dönem Yönetim Kurulu,  İzmit 1.İlçe Seçim Kurulu tarafından kesinleşen sonuçlarla birlikte mazbatasını alarak yapmış olduğu ilk toplantısında görev dağılımını belirlemiştir. 

 

9.Dönem Yönetim Kurulu;

Başkan                            Füsun YILMAZ DENİZ

 Başkan Yardımcısı        Elif Yeşim ÖZGEN KÖSTEN

Sekreter                           Alper DÜLGER

 Sayman                           Bora ALTINIŞIK

Üye                                   Oya KAYA

Üye                                   Hüseyin AKSU                      

Üye                                   Sevilay YAMEN